jaki samochod jest najmniej awaryjny

 

Jak zostawić stres w pracy

nie może skupić się na swoim ulubionym serialu, bo myślisz nad tym, co powiedział ktoś w biurze dzisiaj? Znajdź sobie partnera ignorując przy obiedzie, bo używasz na rzeczy, które muszą być zrobione jutro? Mimo to wspaniale być dedykowane do pracy, pozwalając mu przejąć twoje życie jest problemem.justynaczowicka.pl fotografia dziecięca kraków Bez dobrej równowagi między życiem zawodowym, można zostać uszkodzona, a to może prowadzić do wypalenia i depresji. Mamy wyrejestrowany kilka przewodników internetowych do poprawek work-life balance, opracowała listę wspólnych wskazówek, aby pokonać tę sprawę.

Jak zmniejszyć stres w pracy

1. Pierwsze swoje priorytety CLEAR. Zanotuj 10 najważniejszych rzeczy, które chcesz ze swojego życia. Następnie pomyśl o tym, jak można spędzić typowy tydzień. Dzięki temu można rozpoznać, że jeśli spędzasz większość czasu w pracy, że nie będzie miał czasu na osiągnięcie innych celów - takich jak czas z najbliższymi.

2. Napełnić zabawę życia. Jeśli spędzasz 8 godzin dziennie w pracach, plus 2 godziny dojazd do pracy, to nic dziwnego, że wszystko, co masz do dyskusji na koniec dnia jest praca! Więc krawędzi w niektórych elementów niezwiązanych z pracą w dzień. Sprawdź, w porze lunchu "swój czas" dostając swój mózg z narzędzi pracy. Zrób przerwę między pracą a domem, zatrzymując się gdzieś pod koniec dnia pracy ubezpieczenie oc dla młodych i robi coś innego.

3. grać w swoje zabawy. Umów się na co najmniej 2 dni w tygodniu, aby dobrze się bawić. Nie muszą być kosztowne wieczór. Rozważmy maraton DVD lub grę Monopoly. Jeśli lubisz gotować, spotkać się z przyjaciółmi i mają popołudnie kiedy ugotować coś specjalnego. Zaplanuj raz w miesiącu, aby zrobić coś innego, jak odwiedzenie muzeum lub piknik.

4. przestać czuć się winny. Gdy skupiamy się na pracy, czujemy się winni, gdy mamy trochę czasu dla siebie.
Artykuł dzięki: