jaki samochod uzywany warto kupic

 

Skąd mam wiedzieć, mój mózg wpada w wersji Beta , Alpha, Theta i Delta State

Stan BETA:

Zdarza się to najczęściej w codziennej działalności, pod warunkiem że nie jesteś odpoczynku lub snu.

Jesteś na pewno śpi, uważny i czujny. Twój mózg jest wysoko nastrojone i skoncentrowany.http://opakowania-wroclaw.pl/ To sprawia, że ??można szybko reagować w swojej działalności.

W stanie beta, neurony mózgowe odpalić w wielkiej liczbie i w krótkim odstępie czasu. Celem jest, aby zwiększyć wydajność. Minusem jest to, że nie będzie miał intuicję.

Jeśli nadmierne wysoki Beta fale mózgowe są tworzone, może to doprowadzić do lęku i paniki.

ALPHA Stan:

Rześkim wzory Beta spowolni do łagodnych fal alfa.

W stanie alfa, jesteś bardzo zrelaksowany. A twoja świadomość otaczających rozszerza się. Twórcze energii ma wybuchnąć w miarę zbliżania państwowych pobliżu Theta. Będziesz miał przebłyski nowych pomysłów i rozwiązań problemów. Ale większość ludzi nie będzie w stanie pojąć, chyba że stan umysłu jest niedaleko Theta. Oprócz tego wyniku, będziesz doświadczać poczucia spokoju i dobrego samopoczucia.

Gdy stan alfa staje się bardziej dominujący, w lewo, aktywność mózgu zwykle spada ona funkcjonować działać jako filtr lub cenzurowania do podświadomości. Intuicyjne, emocjonalne i twórcze części umysłu staje się coraz bardziej wpływowe.

Zastanawiam się, dlaczego ludzie kupują bazy rzeczy na ich emocje nieświadomie? Ponieważ sprzedawców potrafi wstrzyknąć kojący proces sprzedaży do umysłu. To przemawia do podświadomości, który może być aktywowany tylko wtedy, gdy środowisko jest pozytywnie ciepłe i ciche.

THETA Stan:

W tym stanie, twój umysł zwalnia prawie do punktu głębokiego snu.

Theta jest stanem mózgu, gdzie ukryty i niewytłumaczalna moc obudzi. Przynosi przodu Crystal Clear zjawiskowy obrazów, zwiększoną wrażliwość, utracone wspomnienia i przepięciami inspiracji.

W głębokim stanie Theta medytacji, niektórzy ludzie mogą doświadczyć wrażenia zawieszenia lub flotacji. Dzieje się tak, gdy stan jest tylko na początku – sensoryczna wejście ciała jest prawie oderwana od mózgu. Ale to jest w pełni świadomy otoczenia. Uśpiona mózg osiąga swój szczyt niewidzialnej wydajności, ponieważ większość energii jest rozprowadzana do niego.

DELTA Stan:

Najwolniej ze wszystkich częstotliwości fal mózgowych, Delta fale mózgowe są długie, głębokie i pofałdowany, najczęściej związane z głębokiego snu bez snów. Twój stan głębokiego Delta aktywności fal mózgowych jest jedną harmonijną relaksu, w której obie strony pracy mózgu w synchronizacji. Stan fizyczny Delta promuje przyspieszone gojenie.

Artykuł dzięki: