Samochody

 

Samochody

W salonie prezentujemy pełną ofertę marek Renault oraz Dacia. Oferujemy wszelkie auta od małych mieszczuchów, przez rodzinne combi aż do samochodów terenowych oraz dostawczych. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże dobrać auto w 100% odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Dzięki dużemu placowi testowemu możecie Państwo od razu po wyborze dokonać jazdy testowej, oferujemy również możliwość testowania samochodu podczas jazdy po mieście, wymagamy jedynie wpłacenia kaucji oraz podpisania stosownego oświadczenia. Jako jedni z nielicznych oferujemy także samochody testowe, które mogą Państwo używać przez tydzień, aby dokonać wyboru samochodu, który będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni.

Dzięki współpracy z największymi bankami jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze warunki kredytowania. Oferujemy różne rodzaje kredytów, od zwykłych konsumenckich po kredyty 50/50 oraz oferty specjalne. Dla firm oferujemy najlepsze systemy leasingowe w kraju, dzięki bliskiej współpracy z fabrykami Renault jesteśmy w stanie przygotować całe floty firmowe w krótkim czasie. Oferujemy również możliwość rozliczenia należności przez odkupienie od Państwa starego samochodu, dzięki temu pozbawiamy Was dodatkowych kłopotów.

Oferujemy również samochody używane w bardzo atrakcyjnych cenach. Każde auto znajdujące się w naszym komisie jest dokładnie sprawdzane pod kątem usterek mechanicznych oraz lakierniczych.

U nas nie kupicie tak zwanego „kota w worku” – na każdy samochód dajemy rok gwarancji na części mechaniczne oraz pół roku gwarancji na blacharkę. Sprzedajemy auta różnych marek, każdy samochód jest dla nas wyjątkową maszyną. Jako jedni z nielicznych oferujemy auta używane z możliwością zakupu na raty – w takim przypadku raty są finansowe w całości przez nas i nie są potrzebne zaświadczenia z banku oraz o zarobkach.

Artykuł dzięki: