jaki samochod najbardziej ekonomiczny

Jak napisać ciekawy artykuł Nagłówki

Wyrób nagłówek jest pierwszą rzeczą, jaką człowiek widzi. To jest to, co przyciąga lub odstrasza potencjalnie zainteresowane czytelnika. Oto kilka wskazówek, aby upewnić się, że nagłówek łapie uwagę.

Użyj specyfikę, zwłaszcza jeśli specyfika są wyjątkowe i godne uwagi. Załóżmy, że piszesz artykuł o nastoletnich ciąż. Tytuł takich jak „nastoletnia ciąża rośnie” jest mniej prawdopodobne, aby chwycić czyjąś uwagę od „Nastolatek Ciąża Wspina 28% od roku 2007.”

Wyciąć tłuszcz. Nikt nie chce czytać artykułu dwa zdania nagłówek. Dobry nagłówek powinien wynosić średnio od 4-10 słów. Wszystko krócej nie dostarczy wystarczających informacji i wszystko będzie już nosił czytelnikowi zanim nawet uczynić go do swojego artykułu.

 

Nie komplikuj. Nie używaj „fantazyjne” słowa tylko brzmią imponująco. Udowodnij swoje poświadczenia w swoim artykule, a nie nagłówek. Na przykład, „Nonobligatory lekcjach gimnastyki pogorszyć Dziecko Otyłość” może być po prostu powiedział: „Dzieciństwo Otyłość pogarsza Non-wymagane zajęcia na sali.”

Bądź mądry. Dobrym pun lub idiom może chwycić osoby uwagę. Jednakże, jeśli używasz kalambur lub idiom, upewnij się, że buduje w swoim artykule i nie stać własny odrębny podmiot. „Igła firma dostaje Stojące łamaniem Zdrowie” jest przykładem dobrej przełomu frazy. „Igła firma dostaje wstrzykuje się złe wiadomości przez Health inspektora Strzykawka”, oprócz tego, że rozwlekły, jest przykładem tego, jak idiomy może wymknąć się spod kontroli.

Użyj „najlepsze” i „najgorsze”. Nikt nie będzie kliknąć na artykuł o „trzeci najlepszy Meatloaf Receptura”. Ludzie chcą, aby kliknąć na artykuł, który mówi im najlepsze i najgorsze coś. Dlaczego jeszcze nie czasopisma z „najlepszych i najgorszych Bodies plaży” sprzedają się tak dobrze?

 

Można mieć wspaniale napisany artykuł, ale bez dobrego nagłówka, to nie jest bardzo prawdopodobne, że ktoś będzie zwracał uwagę na to. Żyjemy w szybkim tempie świecie, w którym ludzie mogą oszczędzić tylko kilka sekund, aby sprawdzić, czy coś jest warte ich czasu. Prace na dostrojeniu się nagłówki i będzie udowodnić każdego czytelnika, że ??artykuł jest na pewno warto zobaczyć.

Interesują Generowanie 11.000 unikalnych odwiedzających witrynę każdego miesiąca? Następnie kliknij tutaj szybko pobrać bezpłatną kopię ruchu Heist – „Jak zdobyć darmowy serwer Kruszenie Traffic”.

Ponadto, odkryć tajemnice bonusowych Products. Chciałbym przedstawić Wam podziemnego świata marketingu internetowego pakietów bonusowych. Można Get Mnóstwo produktów Wolne tylko dla wypróbowania Najnowsze Affiliate Marketing Tools! Poważnie, to sprawdzić!

Artykuł dzięki: