jaki samochod jest najszybszy na swiecie

 

Dokonywanie Stare świece jako odpady poddane recyklingowi Crafts

Mamy zazwyczaj świec w domach, że mamy jak świeca za ślub z naszego znajomego lub kupiliśmy dawno temu. Właściwie nigdy nie Świece te zostały wykorzystane do niczego po www.domy-balik.pl/kontakt prostu jako dekoracja w domu.sprawdź ofertę na stronie internetowej Możemy przerobić te świece na nowe, które mają inny styl lub kolor zdarzeń, jak chcesz. To jest po prostu prosty sposób, po prostu stopić stare / zużyte świece zrobić nowe.

Przed rozpoczęciem stopić świece, trzeba pamiętać, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Wosk jest łatwopalny i odparowuje wosk jest wybuchowa. Również pamiętać, że stopiony wosk jest bardzo gorące i mogą spowodować oparzenia skóry. Trzymać z wykorzystaniem podwójnej kotła podczas podgrzewania świec, nie należy używać kuchenki mikrofalowej. Dzieci powinny mieć nadzór dorosłych podczas wykonywania świec. Możesz przeczytać instrukcje dotyczące bezpieczeństwa w podejmowaniu świecy.

Przygotuj narzędzia:

Stare świece, które będą burnDouble kotła (system topnienia wosku). Termometr wylewanie Dzbanek uszczelnienie Mold Świeca formy (można zrobić świece w szkle lub szklanym słoju lub kontenera, które miały już świecę in) Parafina Świeca Dodatek Dodatek kwasu Wick Barwa oleju Blok Świeca zapach (jak chcesz)

Informacje należy wiedzieć:

Twoje stare świece prawdopodobnie zostanie wykonane z różnych rodzajów wosku, która będzie się palić przy różnych prędkościach, więc świece wprowadzone mogą spalić unevenly.If mieszać wiele kolorów razem, będzie prawdopodobnie skończyć z mętnej brązowej mieszaniny. To może Ci odpowiadać, ale jeśli nie, spróbuj oddzielając stare świece w podobnych kolorach i tworzyć nowe świece batches.If wymieszać kilka bitów pachnące świeczki razem, zapach swojej „nowej” świeca może nie być zgodny z oczekiwaniami; może lub nie może się spodoba! Knot powinien być prosty w centrum formy lub pojemniku, lub jeśli robią szeroki świecę z więcej niż jednym knotem, muszą one znajdować się w miejscach, w których chcesz je mieć.
Artykuł dzięki: