jaki samochod rodzinny 7 osobowy

 

Tuż po wojnie mennice zaczęły pracować drogę powrotną do normalnego składu procent miedzi. W 1944 roku mennica zaczęła recyklingu zużytych łusek z wojny i wykorzystywać je do produkcji procent. Wlewki były czystej miedzi w połączeniu z obudowami 70% powłoki miedzi w celu doprowadzenia stopu do wstępnego 1943 95% miedzi, 5% połączenie cynku.plandeki.eu Jednak ten sam błąd, co wydarzyło się w 1943 roku, teraz stało się w 1944 roku, a kilka centów stali zostały wykonane, gdy wszyscy byli miało być miedziany.

Istnieją dwa wyjaśnień dlaczego istnieją centów stali w 1944. Pierwszym z nich jest to, że kiedy został mięty przełączenie z powrotem na stopu miedzi, kilka planchets stalowych przygotowanych do 1943 z dnia centów pozostawała w systemie i zostały wyprodukowane w 1944 roku centów. Innym wyjaśnieniem jest to, że mięta Philadelphia wykorzystał resztki planchets stalowe do produkcji 25 milionów dwa-Franc monety niedawno uwolnionego Belgii. Ze względu na słabą kontrolę jakości, która charakteryzuje wojennych Philadelphia miętę, jest prawdopodobne, że niektóre z tych planchets trafiły w torbie wypełnionej planchets procent.

W 1945 roku mennica rozpoczęła wycofać centów stalowe z obiegu. Mennica wycofała ponad sto milionów centów stalowych. Wycofanie i żrące metalowe monety sprawia, dziewiczy, brilliant uncirculated przykład trudno znaleźć.

Ale wszystko szło wraca do normy w 1946. W tym roku było przejście od centów są wykonane ze stopu przypadku powłoki i innych centów za pomocą przedwojennej kompozycje z 95% miedzi, cynku, 4% i 1% cyny. Bardzo trudno jest dostrzec różnicę między tymi dwoma stopami.

1943 Miedź Cent

1943 procent miedzi jest bardzo rzadkie monety. Jeśli zdarzy się, że 1943 Copper Cent istnieje kilka sposobów, można ubezpieczenia samochodów łatwo sprawdzić, czy może to być sfałszowane. Jednym ze sposobów jest, aby spojrzeć na daty.
Artykuł dzięki: