jaki samochod jest najtanszy w utrzymaniu

Dlaczego muszę się system filtracji wody

Jest to duży problem w tej chwili z otoczeniem, a także rządu. Woda System filtracji – ale dlaczego ich potrzebujemy.

solidne domy z bali okrągłych

Grupa Badań Ralph Naeder poinformował, że istnieje ponad 2100 różnych substancji chemicznych i toksyn pływających wokół w naszej wodzie z kranu. Na szczycie której związek ten problem poprzez wypełnienie naszych mórz i rzek z jeszcze bardziej toksyczne odpady które przedostaje się do wody, która przychodzi do naszych domów z powodu wszystkich zanieczyszczeń i sztucznych substancji chemicznych, które używamy.

Dlaczego musimy filtrować naszą wodę tak? Mamy komunalnych oczyszczalni, że dbać o upewniając się nasza woda jest bezpieczna – prawda? Jeśli tak jest, to dlaczego mamy takie raporty z Washington Post? „Ponad 250 dużych miast obecnie przekracza prowadzenie normy EPA, a wielu z nich były złudne, a nawet oszustwa, w ich zgłaszania problemów.

„Każdego dnia miliony Amerykanów włączyć ich kranów i dostać wodę, która przekracza granice prawne dla niebezpiecznych zanieczyszczeń.”

„Ryzyko raka u ludzi picia wody chlorowanej wynosi aż 93% wyższe niż u tych, których woda nie zawiera chloru.” (US Rada Environmental Quality)

Z pewnością, jeśli nasza woda jest bezpieczna takie ogromne rzesze ludzi nie byłoby zagrożone w Ameryce czy innych miejscach na całym świecie.

Istnieją nawet twierdzi, że narkotyki są dodawane do wody i problem jest taki, że standardy rządowe dla ochrony nas przed niebezpieczeństwem tych substancji nie jest bardzo dobra iz takich niepokojących doniesień w gazetach jak to –

Szeroki wachlarz produktów farmaceutycznych _ w tym antybiotyki, środki przeciwdrgawkowe, stabilizatory nastroju i hormony płciowe _ zostały znalezione w dostawach wody pitnej, co najmniej 41 milionów Amerykanów, dochodzenie Associated Press wskazuje – pozostawia nas z żadnym innym rozwiązaniem niż używanie System filtracji wody i chronić siebie.

Artykuł dzięki: